رئیس اتاق اصناف ایران در آیین روز ملی اصناف ساری: مالیات و تبصره یک ماده ۲۲ مهم‌ترین دغدغه اصناف کشور است آیین جشن روز ملی اصناف در مرکز استان با حضور حسین طاهرمحمدی رئیس اتاق اصناف ایران

مالیات و تبصره یک ماده ۲۲ مهم‌ترین دغدغه اصناف کشور است

رئیس اتاق اصناف ایران در آیین روز ملی اصناف ساری: مالیات و تبصره یک ماده ۲۲ مهم‌ترین دغدغه اصناف کشور است

آیین جشن روز ملی اصناف در مرکز استان با حضور حسین طاهرمحمدی رئیس اتاق اصناف ایران و عبداله توانگر دبیر هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و به میزبانی تورج ایمانی رئیس اتاق اصناف مرکز استان مازندران برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران  عصر روز گذشته ۱۱ تیر ۱۴۰۲ آیین بزرگداشت روز ملی اصناف در مجتمع تجاری دنیای آرزو ساری برگزار و نماینده ولی فقیه در استان، رئیس سازمان صمت مازندران، نمایندگان اصناف مازندران در اتاق اصناف ایران، هیات رئیسه اتاق های اصناف مازندران، هیات مدیره اتحادیه‌های صنفی مرکز استان و کسبه و پیشکسوتان ساری در این آیین حضور یافتند.

رئیس اتاق اصناف ایران در این همایش از مجتبی پیرزاده رئیس پیشین و عباس رمدانی جانباز سرافراز دفاع مقدس و رئیس پیشین اتاق اصناف مرکز استان مازندران تقدیر کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مازندران، رئیس اتاق اصناف ایران در آیین نکوداشت روز ملی اصناف در ساری اظهار کرد: رئیس اتاق اصناف ساری از معدود مدیران جوان در میان ۴۰۰ اتاق اصناف کشور است که با جدیت و تلاشش، زبانزد اتاق‌های اصناف کشور است. بنابراین از شما به ویژه پیشکسوتان بازار درخواست می‌کنم این جوانان را مورد حمایت خود قرار دهید.
رئیس اتاق اصناف ایران خاطرنشان کرد: اصناف یکی از اقشار مهم و اثرگذار در انقلاب اسلامی بوده و پس از آن نیز در تمامی ادوار، اصناف در صحنه بوده‌اند و از هیچ ایثارگری دریغ نکردند.

اصناف با همه مشکلات پای ارزش‌های نظام ایستاده است
رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: مالیات یک امر تکلیفی است و ما پرداخت می‌کنیم اما نتوانستند متناسب با زیان اصناف به آنان تسهیلات دهند؛ اما اصناف خم به ابرو نیاورد و ارزش‌های نظام را با هیچ چیزی معاوضه نمی‌کنند.
وی اعلام کرد: همین امروز نیز برخی کسبه، معتمد بازار هستند و افراد متعهد و پایبند به اصول به وفور در جامعه صنفی دیده می‌شود.

حل مشکلات اقتصادی در گرو رشد تولید و مهار تورم است
طاهرمحمدی گفت: رئیس جمهور بدنبال تسهیل در امور اصناف است اما مشکل به اجرا در سطوح میانی و پایینی باز می‌گردد.
رئیس اتاق اصناف ایران بیان کرد: برون رفت ما از مشکلات اقتصادی در گرو رشد تولید و مهار تورم است.
وی افزود: من امید دارم از ظرفیت نمایندگان مجلس استفاده شود و دغدغه تبصره یک ماده ۲۲ در جلسات طرح و پیگیری شود.

سازمان امور مالیاتی باید شرایط اصناف را درک کند
طاهرمحمدی تاکید کرد: سازمان مالیاتی باید شرایط اصناف را درک کند و نسبت به تعدیل محاسبه مالیات، دقت نظر داشته باشد.
وی عنوان کرد: کارگروه‌های استانی جهت حل و فصل مالیاتی اصناف تشکیل شده است تا مشکلات به حداقل ممکن برسد.
رئیس اتاق اصناف ایران مطرح کرد: امنیت امروز بازار ناشی از خون شهدا است و باید قدردان این نعمت باشیم.

کشتی اصناف با اجرای درست قانون به ساحل آسایش می‌رسد
تورج ایمانی رئیس اتاق اصناف ساری در این آیین، ضمن خیرمقدم به رئیس اتاق اصناف ایران و تبریک روز اصناف گفت: امیدواریم با اجرای قانون و برقراری آرامش در بازار، کشتی اصناف را به ساحل آسایش برسانیم.
وی افزود: کرسی اتاق اصناف محل خدمت به مردم و کسبه و بازاریان است.

پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *