نماینده مردم علی‌آباد در مجلس: مردم در تأمین نان روزمره دچار مشکل شده‌اند| ضرورت رفع سریع‌تر این مشکل//نوروزی، نماینده مردم علی‌آباد در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت:

نماینده مردم علی‌آباد در مجلس:

مردم در تأمین نان روزمره دچار مشکل شده‌اند| ضرورت رفع سریع‌تر این مشکل

نوروزی، نماینده مردم علی‌آباد در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: نمایندگان به مدت سه هفته است نسبت به کمبود آرد و صف‌های طولانی مردم در نانوایی‌ها تذکر می‌دهند.

به گزارش بازار، رحمت اله نوروزی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۷ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور در مورد قیمت گندم، کلزا، جو و سیب‌زمینی، بر ضرورت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأکید کرد و گفت: موضوع همسان‌سازی یکی از شعارهای شما بود و می‌طلبد تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی مدنظر قرار گیرد زیرا چشم‌ انتظار این موضوع هستند.

نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان به مدت سه هفته است نسبت به کمبود آرد و صف‌های طولانی مردم در نانوایی‌ها تذکر می‌دهند و ما به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گندم باید این موضوع را حل کنیم زیرا مردم در تأمین نان روزمره دچار مشکل شده‌اند.

وی ادامه داد: متأسفانه برای برخی از مشترکان قبض ۶ میلیونی گاز صادر شده و ۷۰ درصد معافیت‌ اعمال نشده است.

نوروزی بر ضرورت اجرای تبصره‌های (۱۶) و (۱۸) تأکید کرد و گفت: انتظار داریم دستگاه‌های مربوطه و بانک‌های عامل همکاری مناسبی برای برای اجرای تبصره (۱۸) داشته باشند.

بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *