مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی خبر داد: اعزام نمایندگان ویژه نظارت بر نحوه مدیریت توزیع گوشت و مرغ به سراسر کشور

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی خبر داد:

اعزام نمایندگان ویژه نظارت بر نحوه مدیریت توزیع گوشت و مرغ به سراسر کشور

تهران – ایرنا – مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از امروز(سه شنبه) نمایندگان ویژه دفتر بازرسی وزارت جهاد کشاورزی به منظور نظارت بر نحوه مدیریت توزیع گوشت و مرغ به سراسر کشور اعزام شده‌اند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از وزارت جهاد کشاورزی، «مسعود امرالهی» درباره با اعزام بازرسان برای نظارت بر نحوه تامین گوشت و مرغ در کشور اظهارداشت: با توجه به نحوه مدیریت توزیع گوشت و مرغ در سطح کشور، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در روز ۲۳ فروردین استفاده از ظرفیت بازرسان در تمامی استان‌ها برای نظارت بر بازار مرغ را به دفتر بازرسی وزارتخانه ابلاغ کرد.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی افزود: طبق این ابلاغیه تمام بازرسان و ناظران در تمامی استان‌ها مکلف هستند با برنامه‌ریزی، اقدامات لازم برای نظارت ویژه بر کلیه زنجیره تولید، تامین و مصرف مرغ و گوشت را اجرایی کنند.

امرالهی تصریح کرد: دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی نمایندگان ویژه‌ای به استان‌ها معرفی کرده تا به صورت چرخشی و طبق ماموریت خود، از تمام زنجیره مورد نظر نظارت لازم را داشته باشند.

وی افزود: این نمایندگان از امروز به استان‌ها اعزام شده‌اند تا نظارت بر زنجیره تولید، تامین و بازار مصرف گوشت و مرغ را اجرایی کنند.

ایرنا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *