ارسال صورت حساب الکترونیکی در سامانه مودیان مالیاتی رایگان است رئیس مرکز تنظیم مقررات پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان

ارسال صورت حساب الکترونیکی در سامانه مودیان مالیاتی رایگان است

رئیس مرکز تنظیم مقررات پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان سازمان امور مالیاتی کشور از صدور رایگان صورت حساب الکترونیکی در سامانه مودیان مالیاتی خبر داد.

رئیس مرکز تنظیم مقررات پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان سازمان امور مالیاتی کشور در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: فعالان اقتصادی برای صدور صورت حساب الکترونیکی و ارسال آن در سامانه مودیان نباید هیچ مبلغی را پرداخت کنند. سازمان امور مالیاتی برای اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان و تشویق این مودیان، امکان صدور رایگان صورت حساب ها به صورت الکترونیکی را هم شرکت های معتمد و هم خود این فعالان فراهم کرده است.

سخنگوی سازمان امور مالیاتی همچنین این را هم گفت که؛ این موضوع با توجه به  بند ج تبصره ۶ قانون بودجه ۱۴۰۲ فراهم شده است.  سازمان امور مالیاتی در نظر گرفته برای ارسال هر صورت‌حساب الکترونیک شرکت‌های مؤدی مالیات از سوی شرکت‌های معتمد مبلغ ۶۲۵ ریال به حساب شرکت معتمد پرداخت کند. ۶۰ هزار شرکت حقوقی اعم از شرکت‌های بورسی، فرابورسی، شرکت‌های دولتی و سایر افراد حدود ۳۰۰ میلیون صورت حساب الکترونیکی در سامانه مودیان تا به امروز صادر کرده اند.

خبرگزاری صدا و سیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *