قیمت‌ میوه‌های نوبرانه مثل گوجه سبز و چاقاله بادام در ابتدای فصل برداشت بسیار بالا بوده از این رو در راهبرد سازمان میادین

میوه های نوبرانه در راهبرد سازمان میادین میوه و تره بار نیست

رئیس سازمان میادین میوه و تره بار تهران گفت:قیمت‌ میوه‌های نوبرانه مثل گوجه سبز و چاقاله بادام در ابتدای فصل برداشت بسیار بالا بوده از این رو در راهبرد سازمان میادین میوه و تره بار نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر، ایوب فصاحت، رئیس سازمان میادین میوه و تره بار تهران درباره بازار میوه در گفت و گویی رادیویی گفت: قیمت میوه‌های نوبرانه مثل گوجه سبز، زردآلو، چاقاله بادام و… در ابتدای فصل برداشت بسیار بالا بوده از این رو در برنامه‌های راهبردی سازمان میادین میوه و تره بار قرار ندارد.

وی افزود: مجموعه میادین در میوه‌های اصلی مثل سیب، پرتقال و… فعالیت دارد. هدف اصلی ما از میادین در واقع این تأمین این میوه‌ها است. بنابراین درباره میوه‌های به اصطلاح سردرختی نه حساسیتی داریم و نه در میادین با این قیمت‌ها وارد می‌کنیم تا هنگامی که نرخ آنها متعادل شود.

فصاحت تصریح کرد: میوه‌های نوبرانه، محصولات لوکسی هستند که فقط تعداد معدودی از مردم آنها را خریداری می‌کنند.

گفتنی است در حال حاضر چاقاله بادام به عنوان میوه نوبرانه این روزها در میوه فروشی‌های مرکزی شهر با قیمت هر کیلو ۱۶۰ هزار تومان خریداری می‌شود.

خبرگزاری مهر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *