شرکای شرکت کوکاکولا یوروپسیفیک اعلام کردند که انتظار افزایش بیشتر قیمت‌ها را دارند و هزینه‌های شیشه نیز در زمانی …..

شرکای شرکت کوکاکولا یوروپسیفیک اعلام کردند که انتظار افزایش بیشتر قیمت‌ها را دارند و هزینه‌های شیشه نیز در زمانی که این شرکت در تلاش برای فروش شیشه‌های قابل برگشت است، افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، کمبود شیشه برای شرکت‌های نوشابه‌سازی و سایر تولیدکنندگان از زمان همه‌گیری ادامه داشته و این موضوع با جنگ روسیه و اوکراین تشدید شده است و کارشناسان اظهار کردند که ما باید به منابع جایگزین عرضه نیز توجه داشته باشیم تا اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم محصولات خود را در دسترس قرار دهیم.

با این حال، این شرکت برای برنامه‌های فروش محصولات بیشتر در بطری  شیشه‌ای برنامه‌ریزی کرده که قابل بازگشت است و نگرانی درباره ضایعات را کاهش خواهد داد. شرکت کوکاکولا بطری‌های شیشه‌ای قابل برگشت را در فرانسه، اسپانیا و بلژیک عرضه کرده است که می‌توانید دفعات بیشتری از آنها استفاده کنید. این شرکت قیمت محصولات خود را در سال جاری افزایش خواهد داد.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت پپسی نیز اعلام کرد که قیمت نوشابه‌های گازدار و تنقلات خود را پس از چندین دوره افزایش قیمت در سال گذشته که به این غول نوشیدنی کمک کرد سود و درآمد سه‌ماهه چهارم را که بیش از پیش‌بینی‌های تحلیلگران بود، افزایش دهد.

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *