قانون صدور مجوزهای کسب و کار ابزار مهمی در دست دولت برای افزایش انگیزه سرمایه‌گذاران

23 خرداد 1401

قانون صدور مجوزهای کسب و کار ابزار مهمی در دست دولت برای افزایش انگیزه سرمایه‌گذاران

حجت اله فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اصلاح مواد (1) و (7) قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل(44) قانون اساسی و قانون صدور مجوزهای کسب و کار دو گام مهم مجلس در راستای تسهیل آغاز فعالیت‌های کسب و کار دانست و گفت: این قوانین موجب سالم‌سازی سیستم اداری، مبارزه با فساد و حذف امضاهای طلایی می‌شود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه الزام دولت به ایجاد درگاه ملی مجوزهای کسب و کار و همکاری دولت در این زمینه می‌تواند بسیاری از موانع پیش‌روی کسب و کارها را رفع کند، قانون صدور مجوزهای کسب و کار را ابزار مهمی در دست دولت برای تسهیل فعالیت کسب و کارها و افزایش انگیزه سرمایه گذاران برشمرد.

وی اضافه کرد: هرچند قوانین مجلس موجب تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار می‌شود اما برای رفع این مشکلات باید بانک‌ها نیز وارد میدان شوند و از ظرفیت‌های خود در قالب ارائه تسهیلات استفاده کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه یکی از مسائل و موضوعات مهم در راستای تسهیل سرمایه‌گذاری، رونق تولید و اشتغالزایی تسهیل فضای کسب و کار است، تصریح کرد: با تسهیل صدور مجوزها نه تنها سرمایه‌گذاران داخلی به سرمایه‌گذاری ترغیب می‌شوند بلکه بستر برای افزایش سرمایه‌گذاری خارجی فراهم خواهد شد./

خانه ملت

 

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه: