آرشیو اخبار

اتاق اصناف شهرستان شمیرانات

مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت خبر داد؛ کاهش قیمت هر کیسه سیمان ۵۰ کیلویی به ۳۶ هزار تومان

مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت با بیان اینکه امروز یک میلیون و ۲۵۰ هزار تن سیمان در بورس کالا عرضه شد، گفت: قیمت هر کیسه سیمان ۵۰ کیلویی از ۴۳ هزار تومان به ۳۶ هزار تومان کاهش یافت.

مشاهده کامل خبر

اصناف نمونه شمیرانات تجلیل شدند

به مناسبت روز ملی اصناف، روسای اتحادیه‌ها و جمعی از اصناف نمونه شمیرانات، روز شنبه طی مراسمی با حضور تعدادی از خانواده‌های معزز شهدا، مجتبی ذاکریان فرماندار، سیدعلی میرموسوی رئیس صنعت، معدن و تجارت، حسین طاهرمحمدی رئیس اتاق اصناف و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان مورد تقدیر و تجلیل واقع شدند.

مشاهده کامل خبر

کمک به توسعه بازار تولیدکنندگان کوچک در طرح حمایتی جهادکالا

تهران- ایرنا- مدیر اجرایی طرح حمایتی جهاد کالا در خصوص برگزاری نمایشگاه سالانه که با هدف حذف واسطه‌ها از بازار برگزار می‌شود، گفت: با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت طرح ملی برای عرضه مستقیم لوازم خانگی به مصرف‌کننده و حذف واسطه‌ها از بازار آن با عنوان جهاد کالا ایجاد شد.

مشاهده کامل خبر

صحت انتخابات اتاق‌های بازرگانی تایید شد

اتاق بازرگانی تهران اعلام کرده که پس از ماه‌ها بحث و گمانه زنی سرانجام رای نهایی و قطعی شعبه ۱۸ دادگاه تجدید نظر استان تهران در مورد انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در سال ۱۳۹۷ صادر شده است.

مشاهده کامل خبر

احیای وزارت بازرگانی و چند ابهام/تکلیف قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی چه می‌شود؟

در حالی که مجلس به دنبال احیای وزارت بازرگانی برای کنترل قیمت ها است اما درباره وضعیت قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی که به موجب احیا این وزاتخانه، عملا لغو می شود، چه تدبیری دارد؟

مشاهده کامل خبر

شجاعی علی‌آبادی: مسئولیت گرانی‌ها بر عهده همه مسئولان است

نماینده ابهر، خرم‌دره و سلطانیه با تاکید بر اینکه مسئولیت گرانی‌ها بر عهده همه مسئولان است، اظهار کرد: نه دولت مجلس را مقصر جلوه دهد و نه مجلس، دولت را مقصر بداند؛ چراکه مردم تحت فشار گرانی فرقی میان مجلس و دولت نمی‌بینند.

مشاهده کامل خبر

سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور به وزارت راه و شهرسازی منتقل شد

معاون وزیر صمت:سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور به وزارت راه و شهرسازی منتقل شددر دیدار جمعی از رؤسای اتحادیه‌های مشاورین املاک با وزیر راه و شهرسازی که با حضور معاون تجارت و خدمات وزارت صمت برگزار شد، بر اجرای مصوبات اخیر شورای هماهنگی سران قوا در جهت حمایت از مستأجران تأکید شد.

مشاهده کامل خبر

فاطمی امین خبر داد؛ تعریف ۵ اولویت کالایی در قالب طرح جامع مبارزه با کالاهای قاچاق

وزیر صمت گفت: در قالب طرح جامع مبارزه با کالا قاچاق، پنج اولویت کالایی از جمله لوازم یدکی، پوشاک، لوازم خانگی و…، به ترتیب مراحل عملیاتی آن که اکنون گام سوم آن آغاز شده است، اجرایی می‌شود.

مشاهده کامل خبر

دارندگان دستگاه کارتخوان بخوانند/ جزییات تازه درباره دریافت مالیات از کارتخوان‌ها

تجارت‌نیوز نوشت: برخی مودیان مدعی وجود دستگاه‌های کارتخوانی هستند که بدون اطلاع آنها فعالند و سازمان امورمالیاتی برهمین اساس برای آنها مالیات تعیین کرده‌است. سازمان امور مالیاتی نیز این موضوع را رد نمی‌کند.

مشاهده کامل خبر

سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل: واردات آیفون قانونی است، اما شدنی نیست/ تهاتر ارز خشکبار با موبایل منتفی شد

سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل: واردات آیفون قانونی است، اما شدنی نیست/ تهاتر ارز خشکبار با موبایل منتفی شد سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم

مشاهده کامل خبر

پژمانفر: الگوهای جدید نظارتی جایگزین شیوه های سنتی نظارت بر بازار شود

نماینده مردم مشهد در مجلس یازدهم پیشنهاد کرد که با توجه به آزادسازی نرخ برخی از کالاهای اساسی، شیوه های کنترل و نظارت بر بازار از حالت سنتی که اثربخشی کمی دارد با الگوهای جدید جایگزین گردد که اثربخشی بیشتری برای مردم داشته باشد.

مشاهده کامل خبر
نوشته ی دیگری برای نمایش وجود ندارد