نسخه چاپي   ارسال به دوست

تاریخ خبر :١٠:٢١ - چهارشنبه ١٥ فروردين ١٣٩٧

 

 

 

 

 

 

 

نامگذاری سال جديد می تواند منشا بزرگی در تحول اقتصادی کشور شود

رييس اتاق اصناف شهرستان شمیرانات گفت: نامگذاری سال جديد توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) می تواند منشا تحول در همه بخشهاي اقتصاد کشور باشد.

حسين طاهرمحمدي افزود: تحقق حمایت از کالای ایرانی با افزایش کیفیت، قیمت مناسب و رقابت پذیری تولیدات داخلی میسر است و حمايت از توليد داخلی در سال 97 باید توسط همگان  به شکل جدی تری مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین تحقق شعار سال در حوزه اصناف کشور را در گروي همراهی، همدلی و هم افزایی داخلی دانست و تاکید کرد: براي حمایت از کالای داخلی ضروری است موانع و چالشهای متعدد پیش روی توليدکنندگان و کارآفرینان منجمله قوانین و مقررات دست و پاگیر برطرف شود تا گام بزرگی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و شکوفایی اقتصاد ملی بدون وابستگی کشور به بیگانگان شود. همچنین جلوگیری از فروش کالای قاچاق و تلاش در جهت ارائه اجناس و تولیدات با کیفیت داخلی توسط اصناف، گامی هرچند کوچک اما تاثیر گذار در جهت عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) در راستای نیل به اقتصادی شکوفا، بالنده و تاثیر گذار در عرصه بین المللي خواهد داشت.

رییس اتاق اصناف در پايان از مردم و مصرف کنندگان درخواست کرد با حمایت از تولیدات داخلی و اعتماد به دانش و تلاش واحدهای تولیدی داخلی کما فی السابق در پیشرفت و حرکت رو به جلوی اقتصاد ملی موثر باشند