نسخه چاپي   ارسال به دوست

تاریخ خبر :١٧:٤٩ - سه شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٩

 

 

 

 

 

 

 

اولین جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور برگزار شد. 

اولین جلسه کمیته «پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور» در تاریخ 16/02/1399 برگزار شد. در این جلسه نمایندگان فرمانداری، اتاق اصناف شهرستان، شبکه بهداشت و درمان، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره جهاد کشاورزی، اداره آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان، اداره صنعت، معدن و تجارت، سرکلانتری یکم و اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شهرستان شمیرانات حضور داشتند. 

در این جلسه که ریاست آن را جناب آقای دکتر عموزاده بر عهده داشتند، از زحمات و تلاش های اعضای کمیته در سال گذشته تقدیر شد. مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شمیرانات بر ضرورت توجه هر چه بیشتر به ارتقای سطح آموزشی و فرهنگی در زمینه پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور و مبارزه با قاچاق کالا در تمامی ابعاد، تأکید کردند. در این جلسه جناب آقای چیذری نایب رییس اتاق اصناف شهرستان شمیرانات نیز حضور داشتند و توضیحاتی را در خصوص عملکرد مرکز آموزش اتاق در زمینه پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور ارائه کردند. 

لازم به ذکر است، در سال 1398 تعداد 13 دوره آموزشی پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور با همکاری مرکز آموزش اتاق اصناف و شبکه بهداشت و درمان شهرستان شمیرانات برگزار شده است. در پایان این دوره ها گواهی حضور در دوره با امضای مشترک طرفین به شرکت کنندگان اعطا می شود و بنا بر مصوبه کمیته مذکور، واحدهای صنفی شرکت کننده در دوره مکلفند تا گواهی حضور در دوره را جهت بازرسی کارشناسان اداره بهداشت در معرض دید قرار دهند.