نسخه چاپي   ارسال به دوست

تاریخ خبر :١٢:٤١ - دوشنبه ٣ تير ١٣٩٨

 

 

 

 

 

 

 

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در جامعه ای که مسیر توسعه کمی به انحراف رفته است نشان از آن دارد که قطار توسعه اقتصادی کشور بر روی خط ریل نیست.
به گزارش خبرنگار اتاق اصناف ایران محمدعلی وکیلی امروز در مراسم روز ملی اصناف که در سالن همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، اظهار کرد: صنوف و اصناف کشور تاثیر مهمی در سبک زندگی افراد جامعه دارند که حتی می توانند شیوه و کیفیت زندگی مردم را نیز تغییر دهند.
وی با بیان اینکه مقاومت در برابر تغییرات در هر جامعه ای عامل عقب ماندگی است، تصریح کرد: در حوزه بازار وکسب وکار نیز صنوف باید تلاش کنند و خود را با نظام های جدید و تکنولوژی های روز هماهنگ کنند و به استقبال تغییرات بروند.
وکیلی اظهار کرد: در جامعه ای که اقتصاد و بخش خصوصی هر روز کوچکتر شده و بالعکس دولت بزرگتر می شود جایی برای رشد و توسعه نخواهد ماند و تمام این مسائل مستلزم تغییرات است.
وی افزود: امیدواریم که با تغییر نگرش شاهد تغییرات نظامات جمعی باشیم و با استقبال به سوی تغییر حرکت کنیم چرا که قطعا این تغییرات افزایش اشتغال و بهره وری و کاهش تورم و کاهش قیمت ها را به دنبال خواهد داشت./ع/

منبع : اتاق اصناف ایران