نسخه چاپي   ارسال به دوست

تاریخ خبر :١٤:٤١ - يکشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٨

 

 

 

 

 

 

 

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: اتاق های اصناف پشتیبانی خوبی را از مناطق سیل زده داشته اند و همکاری تمامی اتاق های اصناف قابل تقدیر است.
حسین طاهرمحمدی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: هفته گذشته هیات رئیسه اتاق اصناف ایران بازدید کاملی از مناطق سیل زده خوزستان داشتند مانند شهرهای سوسنگرد، دشت آزادگان و روستاهای آن منطقه، همچنین شرایط را بررسی و احصاء کردیم و اقلامی را که بیشتر مورد نیاز این مناطق است، را لیست کردیم .
وی تصریح کرد: در حال حاضر به دلیل گرمی هوا در استان خوزستان به غیر از اقلام اساسی و لوازم بهداشتی وسایلی مانند پشه بند، یخچال های دستی و کلمن مورد نیاز و لازم است؛ تا این گونه وسایل نیز به این مناطق ارسال شود.
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با تأکید بر اینکه این حرکت‌ها در ارتباط با خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان بسیار مهم است، اظهار کرد: همبستگی ملی نقطه قوتی در این طرح است و طرح جهاد همبستگی ملی باعث ایجاد خدمات خوبی به سیل‌زدگان شده و همه از ارتش و سپاه و اصناف و تمامی نیروهای مردمی پای کار آمده بودند.
طاهر محمدی با بیان اینکه روسای اصناف و بازاریان مناطق مختلف کشور برای کمک به اصناف مناطق سیل زده بسیج شدند، افزود: تلاش همه ما برگشتن اصناف و بازاریان نواحی سیل زده به چرخه اقتصادی است و در این راستا واحد‌های صنفی آسیب دیده از سیل اخیر شناسایی شده اند و امید است که با کمک تشکل های صنفی بتوانند کسب وکار خود را شروع کنند.
وی تصریح کرد: بخشی از کالا‌های مورد نظر واحد‌های صنفی در مناطق سیل زده توسط اتحادیه‌ها و عمده فروشان و خیرین تأمین شده است.

منبع اتاق اصناف ایران