نسخه چاپي   ارسال به دوست

تاریخ خبر :١٥:٤٨ - يکشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٨

 

 

 

 

 

 

 

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید گفت: با تلاش برای دست یابی به رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی سرافرازانه از تحریم ها و توطئه های دشمن عبور خواهیم کرد و در راستای عمران و آبادی کشور و تحقق اهداف انقلاب اسلامی گام بر میداریم.
حسین طاهرمحمدی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: اگر به تولید توجه ویژه‌ای شود مشکلات اساسی اقتصاد همچون ایجاد اشتغال رفع خواهد شد و رونق تولید باید منجر به افزایش کیفیت تولید، نوآوری و حجم تولید شود.
وی تصریح کرد: اصناف در مسیر تولید حرکت می‌کنند و بنگاه های کوچک و بزرگ تولیدی اگر بخواهند موفق باشند، باید براساس نقشه راه اصناف حرکت کنند.
دبیر اتاق اصناف ایران اظهار کرد: آنچه امروز ما در عرصه اقتصاد با آن روبرو هستیم، کاستی های تولیدی است و تولیدی که با تورم همراه شده، این تولید به طور حتم نمی تواند تداوم داشته باشد، و تولیدی که با دانایی و دانش حرکت کند در دنیای امروز می تواند حیاتی مناسب داشته باشد.
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران افزود: نظام بانکی کشور باید پشتوانه ای برای تولید باشد، و باید برای پرداخت های نظام مالیاتی تصمیمات درستی اتخاذ شود.
طاهرمحمدی با بیان اینکه صادرات پیشران و موتور توسعه اقتصادی کشور و عامل رونق تولید است، تصریح کرد: یکی از الزامات رشد تولید برندسازی است و امروز در مواجهه با فشارها و تحریم‌ها دغدغه اصلی ما حفظ تولید است تا بتوانیم اشتغال موجود را حفظ کنیم که با افزایش صادرات به کشورهای همسایه می‌توان این وضعیت را بهبود بخشید./ع/

 

منبع اتاق اصناف ایران