نسخه چاپي   ارسال به دوست

تاریخ خبر :١٣:٢٤ - دوشنبه ١٢ فروردين ١٣٩٨

 

 

 

 

 

 

 

 

اتاق اصناف شهرستان شمیرانات ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و شروع بهار طبیعت و تسلیت و همدردی با حادثه دیدگان سیل اخیر، فرارسیدن ۱۲ فروردین سالروز استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران و روز اجرایی شدن شعار "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی " را گرامی می دارد.

 

یوم الله ۱۲ فروردین تجلی واقعی خواست و اراده  ملت بزرگ ایران اسلامی در تحقق تعیین سرنوشت کشور به دست توانمند مردم انقلابی و مومن است.

 

ملت مقتدر و غیور ایران اسلامی با حفظ وحدت و اعتقاد به ولایت در امتحانات بزرگ ۴ دهه پایداری و ایستادگی ، عزم و ایستادگی و آگاهی خود را در تحقق شعار "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی " را با حضور در مراسم گرامیداشت  ۱۲ فروردین به نمایش می گذارد.

 

اینک اصناف و کسبه شهرستان شمیرانات نیز همچون ملت فهیم و قدر شناس ایران اسلامی در دهه پیشرفت و عدالت و در سال مزین به نام " رونق تولید " ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل(ره) ، شهدای گرانقدر و پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) با حضور حماسی و افتخار آفرین خود در عرصه های مختلف و با تلاش در رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی سرافرازانه از تحریم ها و توطئه های دشمن عبور کرده و برای عمران و آبادی کشور و تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی تلاش می کند.

 

حسین طاهرمحمدی 

رئیس اتاق اصناف شهرستان شمیرانات 

 

و دبیر هیات رییسه اتاق اصناف ایران