نسخه چاپي   ارسال به دوست

تاریخ خبر :٠٩:٠٣ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧

 

 

 

 

 

 

 

 طاهرمحمدی ریاست اتاق اصناف شهرستان شمیرانات و عضو هیات رییسه اتاق اصناف ایران درخصوص گرامیداشت ۲۲ بهمن اظهار داشت:

 يوم الله 22 بهمن يادمان حماسه پيروزي، روز استحكام پايه‌هاي انقلاب، روز تجديد ميثاق با آرمانهاي حضرت امام (ره)، روز بيعت مجدد با رهبر معظم انقلاب و روز اداي احترام به مقام شهداي سرافراز و همه ايثارگراني است كه در پيروزي انقلاب و حفظ دستاوردهاي آن، مشاركت داشته‌اند.

 دهه فجر و یوم الله ٢٢ بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است؛ در این روزهای عزیز، ملت ایران با رهبری داهیانۀ زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیان گزار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و با تاسی از آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) طومار ٢٥٠٠ سالۀ رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.

 پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعۀ پیشرفت کشور در تمام عرصه ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورمان در حوزه های مختلف از قبیل پزشکی ، درمانی ، نانو، هوا فضا، انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادی، تکنولوژی های نظامی فوق پیشرفته و ... مرزهای دانش را درنوردیدند و همه اینها گوشه ای از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

اکنون در شرایطی ۴۰ سالگی انقلاب را جشن می گیریم که  دشمن از پای ننشسته است و هر روز در لباسی دام های بیشماری بر سر راه این انقلاب می گستراند.

در چنین شرایطی ملت بصیر ایران با اتحاد و همدلی مثال زدنی که لازمه مقابله با دشمنان قسم خورده این آب و خاک است، یک بار دیگر با حضور شکوهمند خود اقتدار و عظمت ایران اسلامی را به جهانیان نشان خواهد داد.

 در این میان اصناف و کسبه نیز همچون تمامی سالهای گذشته که با حضور و مشارکت در مواقع لزوم نقش آفرینی کرده است باز هم در کنار سایر اقشار مردم حضوری فعال و به یاد ماندنی را  در یوم الله ۲۲ بهمن به منصه ظهور خواهد رساند.