نسخه چاپي   ارسال به دوست

 

 

 

 

 

 

 

 

قابل توجه کارشناسان؛ علاقمندان و فعالان محترم حوزه نظام صنفی کشور
با سلام و احترام 
نکاتی قابل توجه در خصوص کتاب "قانون نظام صنفی به انضمام مقررات مربوطه" جهت استحضار ذیلاً تقدیم می‌گردد:
با استعانت از خداوند متعال و بیش از دو سال و نیم کوشش و ممارست در تدوین مجموعه‌ای منقح و به روز از قانون و مقررات نظام صنفی و اخذ مجوز جدید چاپ کتاب موصوف در مرداد ماه 1397 از معاونت محترم قوانین مجلس شورای اسلامی (موضوع ماده (6) قانون تدوین و تنقیح قوانین و مقررات کشور) موفق به انتشار مجدد کتاب حاضر با عنوان "قانون نظام صنفی به انضمام مقررات مرتبط" گردیده ام.
نسخ صریح و ضمنی برخی از مواد قانون نظام صنفی به موجب سایر قوانین از جمله قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب 1392‏‏‏‏، قانون اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم مصوب 1394‏‏‏ قانون تنقیح قوانین مالیاتی مصوب1396 و اصلاحات متعدد در آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های قانون نظام صنفی اعم از آیین‌نامه اجرایی انتخابات هیات رئیسه اتاق‌های اصناف شهرستان موضوع ماده (36) قانون نظام صنفی و دستورالعمل نحوه برگزاری انتخاب نمایندگان اتاق اصناف استان‏ ها در اتاق اصناف ایران (موضوع ماده 42 قانون نظام صنفی) در کتاب حاضر مورد توجه واقع شده است. 
امیدوارم این گام هر چند کوچک؛ منشاء اثر در ارایه مجموعه ای به روز و جامع و حاوی آخرین اصلاحات و تغییرات مقررات نظام صنفی باشد. انشالله 
با تجدید احترام
حسین طاهرمحمدی
مهرماه 1397